07 th


Sep 2013

Rębaki do gałęzi

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź zarówno pozbyć się produktów powstających w związku z pracą stolarską warto postawić na dzisiejsze rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie gwarantują perfekcyjną wydajność, a także mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź zarówno żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, a także śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, oraz są łatwe w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, którzy zdołają uporządkować swoją działkę, bądź zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź zarówno innego typu wyrobów warto już dzisiaj zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają śliczne możliwości.